Informace

City Café Cosmopolit

City Café Cosmopolit, nacházející se v centru Prahy, ve Spálené ulici, nedaleko od metra Národní třída, bylo vytvořeno jako koncept analogický s podobnými projekty v Londýně, New Yorku, Moskvě a Paříži. Přes tuto podobnost si však zachovává svůj osobitý styl.
Proč City Café Cosmopolit?

Koncepce City Cafe předpokládá, že si zde každý najde své místo podle svých představ a momentální chuti a nálady. Do Konceptu se přenáší duch a tep velkoměsta, kosmopolitnost je vyjádřena různorodostí designu, kuchyně, zahraničních zkušeností majitelů i jazykovou pestrostí návštěvníků. Každé ze dvou poschodí City Café Cosmopolit má odlišný charakter a umožňuje splnit jakékoliv požadavky a přání našich klientů.

Design Cosmopolitu, který byl vytvořen ve spolupráci se známým berlínským designér Žeňou Gloschem, odráží nejmodernější trendy současných restauračních projektů světových metropolí, spojujících jednoduchost s elegancí a příjemnou bezprostřední atmosférou.

Přízemí má spíše kavárenský charakter, příjemný pocit je dokreslen měkkými divany, množstvím polštářů, a dekorovanou “knihovnou”, se starými knihami, porcelánem, mosaznými svícny a hračkami, která dodává místnosti domácí, přátelskou atmosféru.

Horní patro nabízí hostům atmosféru otevřené, prosvětlené restaurace s nevtíravými designerskými prvky, doplněnými stylovými obrazy a zrcadly. K dispozici je i několik lounge zón, umožňujících pohodlné posezení s přáteli, s počítačem, nad partií šachů nebo s vodní dýmkou. Samozřejmostí je internetové WiFi připojení zdarma.

Jídelní lístek představuje to nejlepší z evropské, české i asijské kuchyně. Samostatně je představen velký výběr sushi, které je gurmány považováno za jedno z nejlepších a současně cenově nejpřijatelnějších v Praze. Vinná karta obsahuje téměř padesát pečlivě vybraných druhů vín z celého světa, z nichž každé, včetně těch nejdražších, rozléváme po sklenicích, takže si má každý host možnost vybrat podle své chuti a momentální nálady.

Příjemné prostředí, dokreslené skvělým jídlem, výbornou obsluhou a pečlivě vybranou hudbou, vybízí k posezení s obchodními partnery nad pracovní snídaní , obědovým menu, nad sklenkou vína s přáteli či k romantické večeři . O sobotách a nedělích mají rodiny s dětmi možnost využít nabídky na dětské menu zdarma. Majitelé i management Cosmopolitu je vždy připraven vyjít vstříc přáním a potřebám hostů, ať již při organizaci svateb či banketů, zajištění catteringů a donášky jídel domů nebo do kanceláří v dosahu restaurace. Pro VIP hosty jsou zajištěna parkovací stání přímo v budově.

Navštivte také

Doména www.cafecosmopolit.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 11901 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.cafecosmopolit.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář